2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6

  • 20 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

2-slaapkamer 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 Parijs is in de 16e Arrondissement wijk van Parijs, op 6-minuten loopafstand van de Parvis des Droits de l'Homme en binnen 3 km van het Parc des Princes, dat voor sportliefhebbers wordt aanbevolen. Dit 2-badkamer appartement kan tot 6 huisvesten.

Er is ook een complete keuken, waar eenvoudige maaltijden kunnen worden bereid.

Dit appartement van 20 m² is binnen 2 km afstand van het Musée Jacquemart-André en binnen 2,1 km afstand van de Tuilerieën gelegen. 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 ligt op 7 minuten wandelafstand van het Musée Guimet - Panthéon Bouddhique, binnen handbereik van Boissière metrostation. Deze accommodatie is op ongeveer 1 km afstand van de Arc de Triomphe genesteld. Dit appartement is in de buurt van Champ de Mars - Tour Eiffel treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 Parijs
Le Longchamp Paris 16 Eme, New And Perfectly Located Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Le Longchamp Paris 16 Eme, New And Perfectly Located Apartment

50 m van de accommodatie
Eiffel Tower View
Mobiele prijsaanbieding

Eiffel Tower View

152 m van de accommodatie
USD 650 USD 585
per nacht
Trocadero Prestige Residence Paris 16
Mobiele prijsaanbieding

Trocadero Prestige Residence Paris 16

5.9
Behoorlijk 82 beoordelingen
190 m van de accommodatie
USD 166 USD 149
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    23 km

    Treinstations

    Station Gare Saint-Lazare
    3,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7511608533962
    Veelgestelde vragen
    • Waar is 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 te vinden?
      2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 is in de 16e Arrondissement wijk van Parijs gesitueerd, binnen 2 km van de Tuilerieën.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6?
      Populaire plekken in de buurt van 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 zijn onder andere de Arc de Triomphe, de Tuilerieën, het Musée Jacquemart-André.
    • Hoeveel kost het om bij 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 te verblijven?
      De huurprijs van 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 is €418.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van het appartement?
      Het appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6?
      Restaurants in de buurt van 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 zijn onder andere Café du Trocadero en New Jawad Longchamp restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Hoe groot is 2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6?
      2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 heeft een totale oppervlakte van 20 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    23 km

    Treinstations

    Station Gare Saint-Lazare
    3,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    2 Bed 16Th Arrondissement Trocadero Apartment For6 Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten